Ahojte krásky, Vítam Vás na mojej stránke, na ktorú pribúda dnešným dňom úplne prvý článok. Staré najčítanejšie články z Blogu som preniesla aj tu, nebojte. Dnes má celkovo už 3- tie narodeniny od založenia a preto som neodolala niečo napísať. Nový rok sa nám rozbehol a s ním prichádzajú nové ciele, nové výzvy a tzv. predsavzatia. Presne viem, po čom túži skoro každá žena na svete. Jesť/žrať a vôbec nepribrať 😀 žiaľ nie každá z nás tento dar obdržala. My ostatné musíme vynaložiť omnoho väčšie úsilie za vysnenou postavou. Každá inteligentná žena chce predsa vyzerať dobre hlavne kvôli sebe.  Ak je toto tvoj aktuálny problém, si na mojom Blogu správne. Ak sa chceš cítiť vo svojom tele pohodlne, zmeniť postoj ku cvičeniu, zmeniť stravovacie návyky, naštartovať metabolizmus, zhodiť nadbytočný tuk, kilá, byť motivovaný, naučiť sa vytrvalosti a disciplíne pod mojím vedením poď do toho so mnou.

                                                                             59kg – 2014         /   2015 -52kg

Poviem vám, že som sa v tomto skutočne našla, keď robíte niečo zo srdca len vtedy to má pravý význam. V tejto oblasti sa vždy snažím byť maximálne empatická. Je to spôsob akým sa snažím poradiť druhým. S cvičením, chudnutím a zmenou stravy som začínala v marci 2014 a bolo to pre mňa veľmi náročné po každej stránke. Absolútne som nevedela ako začať, ako mi to pôjde a či to vôbec robím správne. Tento lifestyle ma sprevádza do dnes a všetká tá bolesť mi dáva zmysel. Som moc rada, že som vám po celý čas zdieľala v článkoch moje pokroky, výsledky, rady,..sama dobre viem aké by to bolo pre mňa vzácne v tých mojich začiatkoch keď mi nemal kto poradiť. Motivácia a pevná vôľa je podľa mňa jednými z najdôležitejších. Ak si hovoríte, že pevnú vôľu nemáte, stačí si to prepnúť v hlave. Všetko čo chcete dosiahnuť je vo vašej mysli. Ďalšou cestou k úspechu je strava. Je dôležité, aby ste svoje telo netrýznili žiadnymi diétami, tie vám dlho nevydržia. Správnym stravovaním a zároveň spolu s cvičením docielite efektívnejší a rýchlejší výsledok. Cvičením nielen schudnete ale aj vytvarujete vysnívanú postavu. Vo väčšinou prípadoch sa stáva, že zlyháte vždy v tom najlepšom. Jednoznačne sa musíte naučiť byť vytrvalá a dotiahnuť všetko do konca, následne by to boli vyhodené peniaze, čas, atď.  Majte radi svoje telo, neustále sa s nikým neporovnávajte a príliš nepozorujte.  Určite sa nenechajte pohltiť negatívnymi myšlienkami, ktoré aj tak nikam nevedú. Skúste myslieť pozitívne a cvičte s úsmevom. Sústreďte sa na pozitíva a spomeňte si na dôvod kvôli, ktorému ste začali. Pre mňa sa cvičenie stalo „miestom“ na  načerpanie inšpirácie, od reagovaním sa, uprataním si myšlienok, formovaním nie len tela ale aj osobnosti, motiváciou pre ďalšie dni, ktoré boli predtým bezvýznamné.

                                                             59kg/48kg 2014

 Aj keď som sa snažila všetko zhŕňať v článkoch, napriek tomu som dostávala od vás mnoho krásnych správičiek. Vždy to poteší a je to pre mňa ako dávka energie, pretože viem že, čo robím je správne a s láskou.

2014    59kg      /          2017 52kg

                                                                 
2014 po 1mesiaci cvičenia / 2014 po 4roch mesiacoch
          2016
                                                                               2017