A je tu! Očakávaná Relleciga kolekcia plaviek 2017.

Ahooojte. Už vám názov článku napovedá o čom budem písať. Ani neviete akú mám radosť, že je tu konečne Jar a s ňou aj kopec noviniek. Ako každý rok môžeme čakať opäť hravé farby, šťavnaté kúsky, a o to krajší výber. Už od februára som netrpezlivo očakávala, kedy sa nám konečne Relleciga pochvália novou kolekciou na jar-leto 2017. Relleciga patrí medzi moju najobľúbenejšiu značku plaviek. Raz objednáš a iné plavky už nebudeš chcieť je naozaj výstižné. Sú veľmi originálny a ich dizajny sa líšia od iných, a práve tým ma zaujali. Svoju prácu berú zodpovedne a kladú dôraz na kvalitu, objednávka dorazí včas vždy krásne zabalená. Svojich zákazníkov si naozaj“hýčkajú“.
Po dlhom napínaní som zaregistrovala na ich sociálnych sieťach, že ide do predaja prvých 6 modelov. Prihlásila som sa do VIP klubu, kde som naozaj nič nezmeškala a plávky som mala čoskoro
doma. Rozhodovanie je síce moja ťažká stránka, ale napokon som si vybrala dva prenádherné modely 2017. Na prvý pohľad mi učarovali Criss Cross- Blue Floral a 3D motív v ružovej farbe.
Musím len pochváliť tvorivosť a finálne spracovanie, pretože každé ich plávky vyzerajú skvelo. Ako prvé sú spustené do predaja 3 modely dvojfarebných 3D plavočiek. Vzhľadom k tomu, že boli navrhnuté u nás na Slovensku si ma tým prioritne získali. Vrchný diel je na princípe push-up efektu v klasickom trojuholníkovom prevedení zdobený malými 3D kvietočkami. Spodok plavok je jednofarebný a to by nebola Relleciga, aby nešli do detailov. Je dozdobený na bokoch dvoma kvietkami z každej strany, čo pôsobí jemne a dokopy to ladí ako jeden celok.
 K týmto modelom vyrobeným na Slovensku sa pridajú čoskoro aj ďalšie exkluzívne modely. Bohužiaľ ešte nemôžem prezrádzať úplne všetko o aké farby ani modely sa bude jednať, kedže ešte nie sú dostupné. Prezradím vám, že sa máte určite na čo tešiť, pretože v kolekcii sa objaví aj nová aplikácia ako je háčkovanie, čipka, zdobenie vsadením kamienkov a kovovými šperkami. Kolekcia bude opäť hrať farbami a bude evokovať v nás pozitívnu náladu. Všetky modely budú aj v praktickom trojuholníkovom strihu ale aj v košikovom push-up prevedení. Ďalšie 3 modely, ktoré boli tiež spustené sú Criss-cross plavočky vo farebných variáciách Blue Floral, Froral a Yellow Floral. Tie mi úplne učarovali, pri pohľade na túto kolekciu ma napadne len Hawaii, drinky, slnko.

Finálne by som k tomu napísala len, že si každá nájde tie svoje. Tak ktoré ulahodili tvojmu vkusu? Určite sa mi do Directu pochváľ aké boli tvoje úlovky z Kolekcie 2017, budem sa moc tešiť.