Čo by to bolo za leto bez nových plavočiek? Leto si treba vždy spestriť novými bikinami, súhlasíte? Ja mám vďaka Rellecige každý rok vždy krásne jedinečné plavky. Na horúce letné dni je o môj outfit jednoznačne postarané.

Nové dizajny, nové materiály, nové farby, nové strihy a ďaleko viac prináša nová kolekcia plaviek 2018. V apríli som sa zúčastnila skvelej bikiny show, kde sme spolu s ďalšími 14-timi modelkami predvádzali nové modely. Na záver prehliadky sme túto novú kolekciu spoločne pokrstili a oslávili. Celý team Relleciga sa snaží vyhovieť každým požiadavkám, nárokom a usilovne na svojej tvorbe pracujú a zlepšujú sa každým rokom.


Bezpochyby ste si museli všimnúť nové strihy medzi plavkami. Tento rok medzi IN patria volániky, metalické farby, pruhovaný vzor, monokiny, spodný diel s vysokým pásom, športová kolekcia a rozhodne v tomto Relleciga nezaostáva. Každá si určite nájde tie svoje, či už je štíhla alebo plno-štíhla. Majú tak dokonalé strihy, že sadnú snáď úplne každej žene, ako ušité na mieru. Veľa z váš to určite poteší/potešilo, konečne sa dá kombinovať odlišná veľkosť vrchného aj spodného dielu. Ak by ti plavky nesadli, kludne ich môžeš vymeniť/vrátiť do 14 dní.
Na výber je toho rozhodne mnoho 🙂

vrchný diel

športový retro High- Neck vrch, push-up, trojuholníkový, bralet

spodný diel– kalsický, brazilky, tanga

extravagantné monokiny– jednodielne plavky zakryjú nedostatky a dajú sa využiť nielen ako plavky, ale aj ako top k sukni či kraťaskom

Ceremony kolekcia pre ženy, ktoré chcú byť výnimočné aj počas medových týždňov.

Plávočky si môžte dať aj krásne zabaliť do ich novej elegantnej luxusnej bielo-zlatej krabičky, ktorú určite využijete na uskladnenie viacerých plávočiek.

Viete prečo tak milujem ich plavky? Pretože ich farby aj po pobyte na slnku stále žiaria a neblednú, ich komponenty nehrdzavejú, majú veľký výber, kvalitný materiál, sedia dokonalo a vyniknú v nich ženské krivky.

Buď aj ty okúzľujúca a unikátna v plavkách  @relleciga_official


www.relleciga.com